Formularz kontaktowy

Zapytaj o sesję

Masz pytania dotyczące ceny, terminu lub chciałbyś zamówić sesję? Skorzystaj z poniższego formularza i skontaktuj się z nami.  Regulamin Sesji Zdjęciowych

   

  1. Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. Akceptując regulamin Klient oświadcza, że zapoznał się z moim portfolio, stylem fotografii i akceptuje autorską obróbkę, wizje artystyczną, kolorystykę i ogólną estetykę zdjęć.

  2. Fotograf otrzymuje od Klientów takie dane jak: imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu oraz adres zamieszkania w przypadku sesji domowych w celu umożliwienia kontaktu oraz realizacji usług.

  3. Na sesję zdjęciową należy być przygotowanym/przybyć punktualnie. W przypadku spóźnienia odliczany jest czas poświęcony przeze mnie na sesję. Na sesję domową dojeżdżam do Klienta samodzielnie.

  4. W przypadku sesji plenerowych istnieje możliwość przeniesienia terminu zdjęć ze względu na pogodę czy stan zdrowotny. Sesja odwoływana jest najpóźniej na dwie godziny przed ustalonym terminem. 

  5 .W celu rezerwacji terminu Klient wpłaca zadatek w wysokości 100 zł brutto na wskazane przez Fotografa konto bankowe. Pozostałą część kwoty należy uiścić w dniu sesji gotówką lub przelewem.

  6. Nie przekazuję zdjęć Klientowi do czasu otrzymania pełnej kwoty umówionego wynagrodzenia za usługę.

  7. Cena sesji obejmuje USŁUGĘ fotograficzną (zgodnie z wybranym przez Klienta pakietem). Wysyłka odbitek jest dodatkowo płatna i wynosi 15 zł – paczkomatem InPost.

  8. Wybrany pakiet zgodny z ofertą, termin sesji oraz wszelkie szczegóły dotyczące sesji ustalane są drogą pisemną.

  9. Wybraną sesję można wykupić w ramach vouchera prezentowego. Opłata za całość pobierana jest z góry. Ważność vouchera to 6 miesięcy. Po tym terminie voucher traci ważność i nie ma możliwości zrealizowania go. Na voucherze podana jest data ostatecznej realizacji bonu – Umówienie terminu sesji musi przypadać na datę pełnej jej realizacji do dnia ważności vouchera.

  10. Zdjęcia zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od momentu wykonania sesji w formie galerii do podglądu i wyboru przez Klienta. Galeria służy tylko i wyłącznie do podglądu i wyboru zdjęć, ich pobieranie i/lub zapisywanie i/lub udostępnianie jest zabronione.

  11. Surowe pliki RAW (zdjęcia nieobrobione) wykonane podczas sesji są własnością fotografa i nie ma możliwości ich udostępniania, wykupienia bądź innej formy ich odbioru.

  12. Fotograf przyjmuje reklamacje oraz skargi w terminie 7 dni po otrzymaniu przez Klienta obrobionych zdjęć pod warunkiem braku publikacji zdjęć, na które składana jest reklamacja. Zdjęcia zostaną poprawione w terminie 14 dni od momentu złożenia reklamacji.

  13. Pliki ze zdjęciami przechowywane są przez Fotografa pół roku. Po tym czasie są usuwane i nie ma możliwości ich odzyskania.

  14. Obróbka zdjęć odbywa się przy pomocy autorskiego presetu Fotografa w programie Lightroom. Fotograf nie dokonuje przeróbek sylwetek, nie poprawia się min, oczu i innych części ciała. Nie wykonuje retuszu całej skóry.

  15. Efekt końcowy zdjęć zależy od wielu czynników, między innymi od pogody, nastroju modeli oraz ich przygotowania do sesji czy też ilości światła we wnętrzu pomieszczenia.

  16. Przed sesją Klient otrzymuje od Fotografa wskazówki dotyczące tego jak przygotować się do sesji.

  18. Fotograf każdorazowo prosi o zgodę na publikację wizerunku. Decyzja o zgodzie leży po stronie Klienta. Zgoda ta ma na celu danie Fotografowi możliwość pochwalenia się efektami swojej pracy, umieszczenia zdjęć na stronie internetowej, i platformach społecznościowych, oraz w materiałach promocyjnych drukowanych.

  19.Fotograf zobowiązuję się do ochrony wizerunku Klienta poprzez nieudostępnianie zdjęć bez wiedzy i wcześniejszej jego zgody do żadnych innych celów niż wskazane poniżej. Fotograf zobowiązuje się również do nieudostępnianie żadnych danych osobowych Klienta innych niż imiona.

  20.Wraz z przekazaniem Klientowi zdjęć, Klient uzyskuje prawo do ich wykorzystywania w celach niekomercyjnych, w tym do ich rozpowszechniania, drukowania lub powielania (licencja). Wykorzystując zdjęcia Klient zobowiązuje się wskazać dane fotografa: Bernadeta Kozioł Fotografia. Na portalu Facebook Bernadeta Kozioł Fotografia, na Instagramie @bernadetakoziol_fotografia

  21.Fotograf zastrzega sobie wyłączność na obróbkę i modyfikację graficzną zdjęć. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w zdjęcia, łącznie z przetwarzaniem elektronicznym, kadrowaniem, zmianą kolorystyki, stosowaniem filtrów. Zdjęcie można jedynie kompresować i zmieniać jego rozdzielczość.

  22.Wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych, takich jak reklamowanie, promowanie, działania marketingowe własnych usług i opakowania jakiegokolwiek produktu, sprzedaży itp. wymaga mojej uprzedniej pisemnej zgody.

  Regulamin obowiązuje od dnia 01.09.2022 

  Pozdrawiam, 

  Bernadeta Kozioł